عنوان:DHLmarket
وب‌سایت:https://dhlmarket.ir
ایمیل:upersuk@gmail.com
پیش حواله سبد خرید
تلفن:02188802013
آدرس:تهران، میدان فردوسی، استادنجات اللهی، کوچه پاک، پلاک 1 / تماس : 02188802013 از ساعت 8 صبح الی 6 بعد از ظهر (ساعات اداری) / پشتیبانی آنلاین در واستاپ : 09360003986 (24 ساعته)
کدپستی:1599687135
گیرنده: - - -
نام کامل:
کدپستی:
تلفن:
ردیفشناسهمحصولقیمتمبلغ تخفیفتعدادمبلغ کلیادداشت خرید
کلتومان0تومان
وزن کل: نامعلوم
مبلغ کل تومان
مبلغ نهایی تومان
تومان
یادداشت روی حواله :مشتری گرامی دی اچ ال مارکت ، به نکات زیر توجه فرمایید :
1- فروشگاه دی اچ ال مارکت یک واسطه فروش بین المللی است و کالای ارائه شده در سایت متعلق به تامین کنندگان (فروشندگان) داخلی و خارجی می باشد.
2- فروشگاه دی اچ ال مارکت ضامن پول و هزینه پرداخت شده شماست و در صورت نارضایتی شما ضامن بازپرداخت مبلغ پرداختی شما خواهد بود.
3- در صورت بروز خسارت از هرنوع به مشتری گرامی، تامین کننده کالا (فروشنده) به مشتری معرفی شده و در صورت ادامه مشکل، تامین کننده و مشتری با ارائه تمامی اسناد و مدارک به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.
4- مشتری گرامی به خاطر داشته باشید تا زمانی که کالای شما به سلامت تحویل شما داده نشود و رضایت خود را اعلام ننمایید ، هزینه پرداختی شما نزد دی اچ ال مارکت به رسم امانت نگاه داشته خواهد شد و در صورت عودت کالا هزینه بلافاصله به حساب مشتری واریز خواهد شد.
5- لازم به ذکر است، تمامی اطلاعات مشتری از جمله کدملی ثبت شده، تنها برای سریعتر شدن روند بررسی شکایات و درصورت لزوم، ارائه به مراجع قضایی به نفع مشتری، هنگام خرید از مشتری گرامی دریافت شده و هیچگونه استفاده ای از اطلاعات محرمانه مشتری توسط فروشگاه صورت نخواهد گرفت.

** فروشگاه دی اچ ال مارکت به عنوان یک واسطه فروش ، اجازه صدور فاکتور و یا فروش کالا را از جانب خود ندارد و در صورت درخواست مشتری ، فاکتور مذکور توسط فروشنده اصلی کالا صادر شده و برای مشتری از طریق پست اسناد ( به هزینه مشتری ) برای ایشان ارسال خواهد شد **
مهر و امضای فروشگاه
مهر و امضای مشتری
چاپ این برگه بازگشت ادامه جهت تسویه حساب